Velkoplošný tisk

Při výrobě velkoplošných tisků dbáme na splnění tří elementárních požadavků každého zákazníka. Špičkový tisk, barevná věrnost a dlouholetá stálost barev. Splnit tyto parametry nám pomáhají nejmodernější stroje, ale také obsluha, speciálně vyškolená pro práci s nimi, schopná v každé fázi výroby odhalit jakoukoliv odchylku od zadání.

Právě díky těmto zárukám můžeme zpracovávat zakázky pro muzea a galerie, ale i profesionální fotografy a umělce. V oblasti velkoplošného tisku má naše firma několikaletou tradici. Již od počátku používáme nejmodernější tiskové technologie v kombinaci s profesionálními PostSriptovými ripy a icc profily.

Naše tiskové služby jsme začali nabízet na inkoustovém plotru HP a postupně jsme náš strojový park rozšířili o tiskové plotry Mutoh Valuejet o šíři 2,5m a HP Latex 560, dokončovací a vyřezávací plotr s optickým systémem Summa, teplou i studenou laminaci a také o sublimační technologii pro potisk textilu.

Mezi naše zákazníky patří muzea, galerie, fotografové, ateliéry reklamní grafiky, výtvarníci a umělci, instituce a podniky. Jejich důvěru jsme si získali především vysoce kvalitním tiskem, špičkovou barevnou věrností, použitím kvalitních značkových materiálů a profesionální finalizací tiskových výstupu.

Příprava tiskových dat

 

˙

Neváhejte nás kontaktovat

VYBERTE SI TAKÉ Z NÁSLEDUJÍCÍCH PRODUKTŮ